Profil společnosti

TurboCar je specialista na turbodmychadla

Firma TurboCar s.r.o. byla založena v roce 1996, kdy jsme začali opravovat turbodmychadla českého výrobce TBD – ČZ Strakonice. Díky zkušenostem našich zaměstnanců z výrobního závodu První brněnská strojírna Velká Bíteš jsme následně rozšířili své zaměření o prodej a servis malých turbodmychadel pro osobní i nákladní vozy.

Do naší cílové skupiny patří hlavně značkové servisy automobilů a lidé, kteří mají náhlý problém se svým turbodmychadlem. Snažíme se vždy najít optimální řešení pro naše zákazníky. Vždy kvalitně opravíme či vyměníme Vaše turbodmychadlo.

O nás

TurboCar, s.r.o. je specializovaná společnost na opravy, servis a prodej všech typů turbodmychadel pro motory osobních, nákladních a drážních vozidel, zemědělských a stavebních strojů. Společnost byla založena v roce 1996 a od této doby trvale zabezpečuje celkový servis všech typů turbodmychadel v ČR.

V roce 2003 získala naše společnost licenční oprávnění na kompletní servis turbodmychadel První brněnské strojírny Velká Bíteš a.s. Tímto dnem jsme se stali výhradním autorizovaným servisem PBS Turbo v české a slovenské republice.

Cíle společnosti

Cílem naší společnosti je v prvé řade spokojený zákazník, který se na nás může kdykoliv obrátit s každým problémem z oblasti turbodmychadel.

V budoucnu bychom rádi udrželi současnou pozici na trhu a budeme dělat vše pro to, aby náš zákazník byl neustále spokojen s našimi službami v oblasti servisu turbodmychadel. 

Vysoká pečlivost a zkušenost

Vysokou pečlivostí práce a použitím originálních dílů dosahujeme i po generální opravě stejné životnosti, jako při provozu nového turbodmychadla. Naše kvalitní a rychlé služby oceňují nejen zákazníci z celé České republiky, ale i ze zahraničí. Díky naší 24 leté zkušenosti v oblasti servisu turbodmychadel patříme kvalitou k evropské špičce.

Výhody firmy TurboCar

Certifikát PBS Turbo

Naší největší výhodou je certifikační oprávnění pro servis turbodmychadel výrobce PBS Turbo pro ČR. Dalším přínosem pro zákazníky je naše technická vybavenost pro opravy všech turbodmychadel. Nově jsme pořídili zkušební a nastavovací stav pro turbodmychadla – GTFB-14 flow bench. V naší dílně nechybí ani vyvažovací zařízení od německého výrobce Schenck a zkušební stav od italské firmy Redat.

Servis velkých turbodmychadel

Naše druhá divize velkých turbodmychadel poskytuje servis turbodmychadel značek ABB, KBB a PBS Turbo. Taktéž pravidelně servisujeme turbodmychadla v metru v Praze a turbodmychadla na bioplynových stanicích v České i Slovenské republice.

Velikost firmy a umístění

Mezi naše výhody bychom zařadili velikost firmy. Ačkoliv už nejsme nejmenší, i tak jsou naše zásady postaveny, jako tomu bývá u rodinných firem. Dbáme na kvalitu a vše děláme na 100 %. Na trhu jsme již přes 20 let a naše práce nás naplňuje. Naše firma je situována do středu České republiky, přímo u sjezdu z dálnice D1 (Exit 162). I díky tomu jsme schopni problém s turbodmychadlem rychle a kvalitně vyřešit a turbodmychadlo standardně opravíme do dvou dní.

Oproti konkurenci Vám můžeme nabídnout rychlou komunikaci i následnou expedici. Nová turbodmychadla vyexpedujeme v den objednání přes službu PPL(DHL).

Kvalitní originální díly

Dodáváme nejenom turbodmychadla, ale i doplňkové zboží od sad na těsnění přes mazací trubky, ložiskové středy, regulační ventily, ložiskové uzly a rotory až po kompresorová kola. Skladem máme cca 500 typů nových originálních turbodmychadel a nespočet náhradních dílů. Vždy se pro Vás snažíme najít po všech stránkách nejvhodnější řešení, a to i co se týče cenové náročnosti.

Pro stálé odběratele nabízíme výhodnější cenové a platební podmínky. Snažíme se dodat všechny originální turbodmychadla od všech světových výrobců – Garrett Honeywell, Borg Warner Turbo Systems, Holset, Mitsubishi, IHI, Toyota, ČZ Strakonice, Schwitzer aj.

Vyzvednutí zdarma

Díky naší nové službě jsme schopni do 24 hodin zdarma poškozené turbo vyzvednout a zajistit tak bezproblémový proces opravy. Taktéž zajištujeme výjezd našich techniků na servis velkých turbodmychadel (PBS Turbo a ABB) po celé střední Evropě.

TurboBox

Pro větší pohodlí našich zákazníků jsme zřídili on-line vrátnici 24 hodin – tzv. Turbobox, kam klienti mohou předat své rozbité turbo k opravě 24 hodin denně, a to vložením do kódované schránky.