O nás

TurboCar, s.r.o. je specializovaná společnost na opravy, servis a prodej všech typů turbodmychadel pro motory osobních, nákladních a drážních vozidel, zemědělských a stavebních strojů. Společnost byla založena v roce 1996 a od této doby trvale zabezpečuje celkový servis všech typů turbodmychadel v ČR. V roce 2003 získala naše společnost licenční oprávnění na kompletní servis turbodmychadel První brněnské strojírny Velká Bíteš a.s. Tímto dnem jsme se stali výhradním autorizovaným servisem PBS Turbo v české a slovenské republice.

Vysoká pečlivost a zkušenost

Vysokou pečlivostí práce a použitím originálních dílů dosahujeme i po generální opravě stejné životnosti, jako při provozu nového turbodmychadla. Naše kvalitní a rychlé služby oceňují nejen zákazníci z celé České republiky, ale i ze zahraničí. Díky naší 20-ti leté zkušenosti v oblasti servisu turbodmychadel patříme kvalitou k evropské špičce.

Cíl společnosti

Cílem naší společnosti je v prvé řadě spokojený zákazník, který se na nás může kdykoliv obrátit z každým problémem z oblasti turbodmychadel.

Úspěchy společnosti

V roce 2015 jsme získáli certifikát na kompletní servis turbodmychadel pro společnost ČEZ, a.s.